Nasze listki zostały przetestowane przez Annę Nowak-Ibisz na antenie programu Pani Gadżet na kanale TVN.

“Artykuł o listkach do prania Dizolve”

Przejdź do bloga: Blog superkoszyk.pl


“Sprawdź, jak wypadł test listków w Beskidzkiej Mamie!”

Przejdź do Beskidzkiej Mamy: Beskidzka mama testuje


“Poczytaj o nas w Kurierze Radia Bielsko!”

Przejdź do kuriera, s.28: Kurier radia bielsko


“Produkt, który zakupiłabym do korzystania na codzień”

“Pranie robiłam w 40 stopniach, a pół listka umieściłam w bębnie pralki wraz z brudną odzieżą. Gdy pranie już wyschło mogłam poczuć efekt Dizolve na własnej skórze. Odzież jest rzeczywiście mięciutka w dotyku, neutralnie pachnie i nie ma na niej śladu po resztkach z listka.”
Przejdź do bloga: Mama-idealna

“Dizolve to jest to co potrzebuję!”

“Nie muszę cudować z odmierzaniem proszku, uważać by nie rozsypać co często ma miejsce, po prostu biorę listek, odrywam, wkładam do pralki i gotowe. Idealne rozwiązanie w czasach gdzie ciągle gdzieś się spieszymy.”
Przejdź do bloga: Weron.Nisia

“Jeden listek wystarcza na jedno duże pranie”

“Skutecznie oczyszcza ubrania i pozostawia je miękkie. Kolor ubrań wciąż jest intensywny i nie blaknie. Ponadto listki są hipoalergiczne, a ich bardzo mały rozmiar sprawia, że nie zajmują one wiele miejsca.”
Przejdź do bloga: Testowanie produktów

“Listek jest mocno skoncentrowany i bezpieczny dla skóry wrażliwej”

“Listki są naprawdę bardzo fajne w użyciu i co najważniejsze - są ekologiczne i nie testowane na zwierzętach! Aby skorzystać z listków wystarczy umieścić brudne pranie w bębnie pralki, położyć listek i rozpocząć pranie. Każdy listek całkowicie rozpuszcza się w wodzie.”
Przejdź do bloga: Pikape

“Z listkami Dizolve, pranie jest jeszcze bardziej smart!”

“Listki do prania zostały skonstruowane tak, że ilość środka piorącego jest zawsze idealnie dobrana. To proste, jedno pranie -jeden listek i w końcu nic się nie marnuje.”
Przejdź do bloga: Szczypiorki

“Listki są na prawdę świetne, dokładnie czyszczą nawet brudne dziecięce ubranka.”

“Zaletą jest również ich rozmiar - są zwyczajnie małe - dzięki czemu nawet w najmniejszej łazience znajdziecie na nie miejsce. Dla mnie to bardzo ważne, bo przed dziećmi trzeba chować wszystkie środki czystości.”
Przejdź do bloga: Mamusia i łobuziaki

“Moja opinia: jak najbardziej pozytywna.”

“Pierwszy plus za niewielkie wymiary (pojedynczy listek: 5x13 cm), co w przypadku małej łazienki (niech żyje mieszkanie w bloku) ma naprawdę duże znaczenie.”
Przejdź do bloga: Matka po raz pierwszy

“Szczerze mówiąc podchodziłam do nich dość sceptycznie.”

“Jednak wypróbowałam i teraz z czystym sumieniem mogę polecić. Nie tylko mamom... Te listki są tak neutralne, że nadają się do prania każdej odzieży. Są hipoalergiczne, ekologiczne i nie wymagają dodatkowo żadnych płynów zmiękczających.”
Przejdź do bloga: Szufladkownia

“Najważniejsze jest jednak to, jak wyglądało pranie, gdy wyschło. Odzież była miękka i delikatnie pachniała.”

“Pierwsze wrażenie – „o, zajmuje niewiele miejsca”, świetne do zabrania w podróż, nic się nie rozsypie, można stosować w pralkach oraz podczas prania ręcznego. Proste, a jednocześnie genialne – takie kompaktowe rozwiązanie bardzo mi odpowiada."
Przejdź do strony: Sosrodzice.pl

“Jeśli mam mało prania, używam połowę listka, przez co jest on jeszcze bardziej wydajny ;)”

“Przyznam się Wam, że ja uzależniłam się od nich i nie wyobrażam sobie wrócić do starego sposobu prania... Listki Dizolve rozpuszczają się w 100%, nie pozostają na bębnie pralki, a przede wszystkim pranie jest czyste, pachnące i świeże."
Przejdź do strony: Luksuszagrosze.blogspot.pl

“W czym prać, aby nie uczulało, było ekologicznie, a przy okazji wygodnie?”

“Mała waga i rozmiar ma również inny plus, ważny dla ekologii – do przewiezienia 3000 opakowań potrzebny jest mały samochód, a nie duża ciężarówka, co pozwala na ograniczenie emisji spalin o około 94 proc."
Przejdź do strony: ekologia.pl

“Od siebie dodam, że w składzie nie ma mydła. Mogę więc spokojnie prać w nich i pieluchy i chusty, co jest dla mnie bardzo ważne”

“Jest to genialne rozwiązanie do małych domów, czy mniejszych pomieszczeń z pralką. Rewelacja, gdy ktoś ma pralkę w kuchni."
Przejdź do strony: budujacamama.pl

“8 gadżetów, idealnych na biwak, a w nich... Dizolve!”

“Są małe i bardzo lekkie, dzięki czemu bez problemu zmieszczą się w walizce czy też torbie podróżnej"
Przejdź do strony: wp.pl

“ Zdradziłam proszek do prania i zastąpiłam je listkami do prania ”

“Oceniłam je już w opakowaniu po „pozorach” z góry założyłam, że pewnie będzie podobnie jak z kapsułkami piorącymi, które w niskich temperaturach się nie rozpuszczają i pranie zostaje niewyprane. Głównie pranie Martynki piorę w niskich temperaturach, a listki mimo to rozpuściły się, co miło mnie zaskoczyło."
Przejdź do strony: niezleziolkoblog