Dizolve to:

  • łatwe dozowanie,
  • kompaktowy rozmiar,
  • produkt hipoalergiczny,
  • produkt ekologiczny i ekonomiczny,
  • nadaje się do prania ręcznego.

      Twórcom Dizolve przyświecał jeden cel: stworzyć produkt przyjazny dla człowieka i środowiska. Listki do prania to świetna alternatywa dla ciężkich żeli i proszków, które są uciążliwe w transporcie i przechowywaniu. Przede wszystkim, Dizolve to produkt niezwykle skuteczny w działaniu, co potwierdzają opinie zadowolonych klientów na całym świecie. Mimo swojego niepozornego wyglądu, produkt skutecznie dopiera wszelkie zabrudzenia, pozostawiając ubrania czyste i świeże.

Dizolve to przede wszystkim produkt ekonomiczny i ekologiczny– nie pozostaje na bębnie pralki oraz jest rozpuszczalny w 100% w wodzie, nie szkodząc środowisku i będąc bezpiecznym dla zbiorników septycznych. Używając listków Dizolve, nie ma konieczności używania innych środków czyszczących do pralki. Dużym atutem jest także jego ekonomiczność – podczas transportu, do przewiezienia 3000 opakowań , wystarczy mały samochód, a nie tak jak w przypadku ciężkich proszków – duża ciężarówka. Małe, lekkie opakowanie, z powodzeniem zmieści się w torebce czy małej reklamówce na zakupy, a w łazience zmieścimy go z łatwością w każdej półce. Dizolve to listek, cienki jak kartka papieru, który wygodnie, zależnie o ilości prania, podzielimy na mniejsze części.

Bardzo ważną zaletą jest hipoalergiczność tego produktu. Listki są bezzapachowe, nie zawierają substancji zapachowych i parabenów, dlatego też są polecane dla osób ze skłonnościami do alergii i dla skóry delikatnej.

Składniki

Dizolve-New-box-with-instructions

Sposób użycia:

1. Oderwij listek.
2. Najprościej umieść listek w bębnie pralki przed włożeniem prania, lub umieść listek podzielony na mniejsze kawałki w szufladzie na detergent
3. Włóż pranie do pralki.
4. Włącz cykl prania.

Użyj dwa listki w przypadku bardzo zabrudzonego prania lub dużej ilości prania.*
* 1 listek w przypadku ładunku do 5 kg, powyżej 5 kg zaleca się użycie 2 listków.
Małe pranie? Użyj połowę listka.


Wskazówka: By uzyskać najlepsze efekty, wykonuj pranie jak dotychczas, oddzielając tkaniny białe od kolorowych. W przypadku plam, z którymi nie poradzi sobie samodzielnie żaden detergent, użyj odplamiacza. Uwaga: Użycie odplamiacza spowoduje utratę właściwości hipoalergicznych.


Standard-HE-Cold-water-EN550

Nie wymaga stosowania płynu do płukania!