Dla alergików i wrażliwej skóry

Codziennie jesteśmy narażani na kontakt z tysiącami różnych składników chemicznych zawartych w jedzeniu, kosmetykach czy środkach do prania. Postęp i rozwój cywilizacyjny nierozerwalnie wiąże się z coraz większą ilością składników chemicznych, którymi szkodzimy nie tylko sobie, ale także otoczeniu. Na każdym kroku spotykamy składniki chemiczne, które uczulają, powodują wysypki, swędzenie i szkodzą naszemu zdrowiu. Niestety, alergie na konserwanty i środki chemiczne zawarte np. w detergentach do prania zdarzają się coraz częściej.

Alergia skórna może być bardzo uciążliwa i znacznie utrudniać codzienne, normalne funkcjonowanie, gdzie na każdym kroku trzeba sprawdzać, czy produkty przez nas używane nie zawierają niebezpiecznych dla naszego zdrowia składników. Rozwiązaniem są hipoalergiczne listki do prania DIZOLVE. W produkcie nie zastosowano żadnych wypełniaczy, rozpuszczalników czy parabenów. Innowacyjna formuła listków DIZOLVE jest oparta głównie na składnikach naturalnych (pochodzenia roślinnego). Produkt jest przyjazny alergikom i osobom z wrażliwą skórą. Przejrzysty skład, zawierający tylko środki odpowiedzialne za usuwanie plam oraz wygodna forma listka sprawiają, że produkt cieszy się szerokim powodzeniem wśród wszystkich, którzy do tej pory musieli spędzać długie chwile przy sklepowych półkach, przeglądając listę składników proszków do prania.

Do listków do prania DIZOLVE nie dodano żadnych substancji, których jedynym zadaniem miałby być efekt wizualny produktu. Listek do prania Dizolve to sama esencja preparatu piorącego. Naszym celem nie jest, tak jak w przypadku wielu innych światowych koncernów środków czystości, przyciąganie klienta ładnym wyglądem i pięknym zapachem – zależy nam przede wszystkim na bezpieczeństwie produktu dla skóry i dla całego środowiska.

Dizolve to krok naprzód w dziedzinie rozwoju detergentów i stanowcza odpowiedź na coraz większą liczbę alergii w społeczeństwie. Oferujemy Państwu produkt całkowicie bezpieczny, który staje się przełomem w środkach do prania dostępnych na światowym rynku.

Listki do prania Dizolve posiadają badania potwierdzające hipoalergiczność. Plik (w języku angielskim) do pobrania tutaj.

hand-strip

Dla dzieci

Skóra dziecka jest znacznie cieńsza i bardziej wrażliwa na kontakt z czynnikami zewnętrznymi, niż skóra dorosłego człowieka. Mniejsza liczba gruczołów łojowych, czy też brak szczelnego płaszcza lipidowego sprawia, że niemowle staje się naturalnie bardziej podatne na wszelkie sztuczne środki, zawarte np. w proszkach do prania. Dlatego też już od urodzenia należy specjalnie zadbać o skórę najmłodszych.

Wiele standardowych proszków do prania zawiera sztuczne barwniki, czynniki drażniące, które szybko mogą podrażnić wrażliwą skórę naszej pociechy. Listki do prania DIZOLVE zostały stworzone z myślą o tych najmłodszych, aby dbać o ich bezpieczeństwo. Listki nie zawierają sztucznych wypełniaczy i spulchniaczy, dostępna jest także wersja bezzapachowa produktu, dla osób szczególnie wrażliwych.
Innowacyjna formuła listków DIZOLVE jest oparta głównie na składnikach naturalnych (pochodzenia roślinnego). Wraz z hipoalergicznością, w parze idzie niezwykła skuteczność tego produktu. Po upraniu z listkiem Dizolve pranie jest czyste oraz naturalnie miękkie.

Dizolve nie podrażnia skóry dziecka, tym samym nie narażając go na ryzyko alergii w późniejszych latach życia. Dużą jego zaletą jest także fakt, że jest przyjazny dla środowiska i nie stwarza zagrożenia dla naszego otoczenia. Jest biodegradowalny i bezpieczny dla zbiorników septycznych.

dziewczyna

Listki do prania Dizolve z łatwością zmieszczą się do torebki podczas spaceru lub do małej siatki na zakupy. Lekkie i poręczne, łatwo można zabrać ze sobą w podróż. Użycie listka do prania jest także niezwykle proste – nie trzeba poświęcać czasu na uciążliwe odmierzanie odpowiedniej ilości proszku – jeden listek wystarcza na jedno pranie, wkładamy go tylko do bębna pralki bez konieczności dodawania płynu do płukania.